Teams in Limfjords-Cup 2018

U20 Herrer / Boys
Lemvig Basket (DK)
Hagen Huskies (D)
Red Dragons Königs Wusterhausen 1 (D)
Red Dragons Königs Wusterhausen 2 (D)
BV Hoofddorp (NL)
TV 1863 Dieburg (D)
Team OWL (D)
DAS Delft (NL)
Viby Basket 1 (DK)
Viby Basket 2 (DK)

U20 Damer / Girls
Hagen Huskies (D)
BV Hoofddorp (NL)
H.S.V. Basketball (NL)
The Shots (D)
Team OWL (D)
LTV Lippstadt (D)

U18 / U17 Drenge / Boys
Campinia Dessel Retie 1 (B)
Campinia Dessel Retie 2 (B)
Ahrensburger TSV (D)
BS Tigers Prague (CZ)
Aarhus Syd (DK)
Viby Basket (DK)
Hagen Huskies (D)
Piraten Hamburg (D)
Fortuna Logabirum (D)
BV Hoofddorp (NL)
ACJ Brugge (B)
Team OWL (D)
DAS Delft (NL)

U18 / U17 Piger / Girls
Basket Pastelka MB (CZ)
Campinia Dessel Retie (B)
BV Leeuwarden (NL)
Viby Basket (DK)
H.S.V. Basketball (NL)
Capitol Bascats Düsseldorf (D)
Dames Avanti Brugge 1 (B)
Dames Avanti Brugge 2 (B)
BV Leeuwarden (NL)
Peatminers (NL)
Team OWL 1 (D)
Team OWL 2 (D)

U16 Herrer / Boys
Lystrup Lions (DK)
SC Rist Wedel (D)
Campinia Dessel Retie (B)
BBC Lyra Nila Nijlen (B)
Lokomotief Rijswijk 1 (NL)
Lokomotief Rijswijk 2 (NL)
Ahrensburger TSV (D)
BV Hoofddorp (NL)
Piraten Hamburg (D)
Avanti Brugge (B)
Hadsten Hawks (DK)
BV Leeuwarden (NL)
ABK Vikings (DK)
TV 1863 Dieburg (D)
Skovbakken Kodiaks (DK)
Skovbakken Grizzlies
Team OWL (D)
DAS Delft (NL)
LTV Lippstadt (D)
Celeritas Donar (NL)
Oppsal/Follo (N)

U16 Damer / Girls
BBC Lyra Nila Nijlen (B)
Lokomotief Rijswijk (NL)
Ahrensburger TSV (D)
BV Hoofddorp (NL)
TVE Dortmund Barop (D)
BC Marburg (D)
Team OWL 1 (D)
Team OWL 2 (D)
DAS Delft (NL)
Lemvig Basket (DK)

U15 Drenge / Boys
Hagen Huskies (D)
Lystrup Lions (DK)
AGF (DK)
Hadsten Hawks (DK)
BS Tigers Prague (CZ)
Næstved Basketball 1 (DK)
Næstved Basketball 2 (DK)
ABK Vikings (DK)
Skovbakken Bears (DK)
Viby Basket (DK)
Odense BK (DK)

U14 Drenge / Boys
Jade Giants (D)
Lokomotief Rijswijk (NL)
BV Hoofddorp (NL)
BS Tigers Prague (CZ)
Avanti Brugge (B)
IUKS ”Lider” (PL)
Team OWL (D)
DAS Delft (NL)
Skovbakken Bears (DK)
Campinia Dessel Retie (B)

U14 Piger / Girls
Basket Pastelka MB (CZ)
Campinia Dessel Retie (B)
Sadske Vosy (CZ)
Basket Parker (CZ)
Lokomotief Rijswijk (NL)
Ahrensburger TSV (D)
BV Hoofddorp (NL)
Capitol Bascats  Düsseldorf (D)
IUKS “Lider”
Team OWL (D)
Lemvig Basket (DK)

U12 / U13 Drenge / Boys
BBC Lyra Nila Nijlen (B)
Lokomotief Rijswijk (NL)
The Valley Bucketeers (NL)
BS Tigers Prague (CZ)
DAS Delft (NL)
Lemvig Basket (DK)
Lystrup Lions (DK)
Horsens IC (DK)
Hadsten Hawks (DK)
Næstved Basketball 1 (DK)
Næstved Basketball 2 (DK)
Skovbakken Kodiaks (DK)
Skovbakken Grizzlies (DK)
Virum Vipers (DK)
Viby Basket (DK)
Team OWL (D)

U12 / U13 Piger / Girls
Basket Pastelka MB (CZ)
Stredocesky (CZ)
Lokomotief Rijswijk (NL)
Capitol Bascats Düsseldorf (D)
USK Orlik Ujazd (PL)
IUKS “Lider” (PL)
BS Tigers Prague (CZ)
Skovbakken Bears (DK)

U11 Mix
Lemvig Basket (DK)
Lystrup Lions (DK)
SBK Sadska (CZ)
BS Tigers Prague (CZ)
Capitol Bascats Düsseldorf (D)
Hadsten Hawks 1 (DK)
Hadsten Hawks 2 (DK)
Viby Basket G (DK)
Viby Basket B (DK)
Skovbakken Bears (DK)